Buty dla mężczyzny

Sandały męskie przeszły gustowną zmianę w czasie ostatnich kilku lat. Nie są one znane już jako pantofle czy klapki. Teraz mają swoją nazwę, która jest nadzwyczaj modna – espadryle. Chcesz nosić coś innego niż klapki na plażę? Potrzebujesz pary wygodnych butów, w których stopy nie będą się męczyć.

Jakie są espadryle?

Espadryle są zwykle wykonane z delikatnego płótna lub miękkiej bawełny, z gumową podeszwą i włókna splecionego wokół krawędzi. Jeśli Twoje nogi są obolałe od skarpet i butów biurowych, to espadryle będą dla Ciebie rzeczą, która pozwoli Ci się zrelaksować. Taki typ obuwia jest dostępny zarówno dla mężczyzn a także dam. Są lekkie, co oznacza, że można je z łatwością wcisnąć do torby i przenieść je w dowolne miejsce bez obaw o nadbagaż.

Gdzie je można nosić?

Espadryle można określić pantoflami na świeże powietrze. Są doskonałe na wieczorne spacery w parku, letnie popołudnie przy basenie bądź w czasie zwykłego dnia spędzonego z przyjaciółmi. Są bardzo popularne w ciepłych i wilgotnych strefach klimatycznych, gdzie zakładanie skarpetek nie zawsze jest komfortowe.

Odcienie, projekt i dopasowanie

Espadryle są dostępne w szerokiej palecie odcieni i wzorów. Kolorowe, wzorzyste, kwiatowe – w głównej mierze polecane są dla pań. Dla mężczyzny lepsze będą obojętne kolory jak szary, czarny i granatowy. Nie zważając na to co zaplanowane jest na dany dzień, należy utwierdzić się, ze ich wzór nie będzie kolidował z resztą stroju. Espadryle są przeznaczone do relaksu, więc skutkiem tego pasuje do nich luźne ubranie.

Na zakończenie

Espadryle nie są stworzone tak aby nosić je codziennie, należy trzymać je z dala od wody i ekstremalnej pogody. Najlepiej nosić je z szortami aby prezentować się modnie i czuć się komfortowo.